Get Adobe Flash player
Biuro Karier Zawodowych przy Mazowieckiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu zorganizowało szereg szkoleń, a także kursów.

  • Kurs na wychowawców kolonijnych i opiekunów wycieczek szkolnych. Kurs ten odbył się w dwóch turach, ogółem liczba osób to 71.
  • Kolejnym zadaniem było bezpłatne szkolenie z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem tego szkolenia było podniesienie kwalifikacji, a także zdobycie wielu cennych wiadomości dotyczących tworzenia projektów unijnych. Grupa liczyła 15 osób.
  • Zorganizowaliśmy również spotkanie z Witoldem Casetti dotyczące usług finansowych. Liczba osób uczestnicząca w spotkaniu to 17 osób.
  • Dalszym etapem tego spotkania było szkolenie weekendowe, które kończyło się zaświadczeniem pierwszego stopnia agenta i brokera ubezpieczeniowego.


Celem naszej pracy jest zbieranie ofert pracy dla lekarzy stałej jak i dorywczej, pomoc w znalezieniu staży i praktyk zawodowych dla studentów i absolwentów. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z pracodawcami.


Dysponujemy ofertami prac sezonowych na umowę zlecenie. Z tych ofert skorzystało kilkunastu absolwentów i studentów Prowadzimy współpracę z Gimnazjum nr 1 w Łowiczu, gdzie są przyjmowani studenci na praktykę pedagogiczną. Jesteśmy w stałej współpracy z Caritasem, gdzie studenci wyjeżdżają na kolonie i opiekują się świetlicą środowiskową.


W roku 2010 przewidujemy szereg szkoleń podnoszących kwalifikacje studentów.


Planujemy zorganizować kurs informatyczny. Innymi działaniami, które nam towarzyszą to pomoc studentom i absolwentom w pisaniu CV, redagowaniu listu motywacyjnego, prowadzenie doradztwa zawodowego, prowadzenie rozmów doradczych, a także promocja uczelni poprzez wyjazdy do szkół i tam jej promowanie.


Kontakt: biurokarier@mwshp.lowicz.pl